BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archive for Kovas 2011

You are browsing the archives of 2011 Kovas.

Nakties Sužadėtinė, Tamsos Mylimoji.

Pirštų galais čiupinėju orą, čiupinėju Tavo veidą. Akys dega troškimais, dega liūdesiu. Noras nubausti, noras papasakoti Tau viską… užrišus burną. Klausyk, nieko nesakyk.

Apverktos blakstienos ir pilkas dangus. Galvojau šešias dienas, šešias naktis. Septintos rytą paklausiau savęs, ar noras mylėti yra didesis už norą gyventi? Tūkstančiai sugriuvusių svajonių miestų. Šimtai iššvaistytų sapnų. Ir kaip pavasario sniegas, ištirpai man tarp pirštų.

Rodyk draugams

Manoji Laisve.

Pilkšviems dūmams pasiekus kosmosą, suvirpa mano nugaros slanksteliai.

Šiąnakt dangus per tamsus. Nakties laikrodžiams tiksint, nebeskaičiuoju. Praradau nuovoką jau vakar, daug bemiegant laikas slenka ne taip lėtai. Tavo pirštai lietė mano nugarą ganėtinai senai. Įkalinta laisvės, kaip paukštis danguje. Užmerkusi akis tau ant krūtinės, pamiršau kur, kada, kaip ir kuriame sapne. Ar esam čia, ar esame dabar. O gal būsime rytoj, o gal buvome vakar.

Rodyk draugams

Pakelis Cigarečių.

Nenorėjau, kad ši diena baigtųsi.

Šios dvidešimt keturios valandos man buvo negana. Išėjusi į pavasario saulę ir vėją, nutariau negrįžti.

Šalčiui grubiai apglėbus mano pečius, jau nesitikėjau šviesių blakstienų. Noras priglusti buvo didesnis už norą išlikti. Sutrupėjau Tau po kojomis, kaip tarybinis tinkas nuo lubų. Suriškit mane kas nors, tvarsčiais. Kiekvieną kaulelį atskirai.

Rodyk draugams

Parašiau Apie Tave Knygą.

Nepamiršk, kad žinau visus triukus.

Sakai myli, bet pamiršai su kuo buvai praeitą naktį. Kaip laukinė katė vaikštau naktiniais stogais. Kantriai laukdama mėnesienos. Ar girdėjai tokį pasakymą “pasirodo su mėnulio fazėm”? Man girdėti nereikėjo, aš skaičiavau dienas.

Grumtynės su savimi. Trenkiau sau per ausį. Delnais užklojau burną. Pakišau koją. Guliu dabar ant grindų tankiai alsuodama. Mudvi turime myliu/nekenčiu santykius. Myliu save už Tave. Nekenčiu Tavęs dėl savęs.

Griežtas švelnumas, rožinis vynas, juodu pieštuku apvestos akys. Aš, tu. Ir kita Aš.

Rodyk draugams