BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archive for Liepa 2011

You are browsing the archives of 2011 Liepa.

bonjour, mon amour.

Kai nėra pakankamai metaforų, apibūdinti skausmui. Kai nėra tinkamų žodžių, pasakyti ką jauti. Keliauju tarp miestų. Ne, tarp laikų. Tarp čia ir ten, o gal tarp dabar ir “tada”.

Išmokei šypsotis, kai plyšo vidus. Keikiau tyliai Tavo pasirinkimus. Išmokei tylėti, kai norėjosi rėkti. Ir visos tiesos, stengiausi nepastebėti. Ir dabar stengiuosi tiesai į akis nežiūrėti. Tik mylėti, tik mylėti.

Rodyk draugams

Ilsėkis Nuo Tylos.

Kojos nešė per tuščią Vilnių.

Girdėjau tik savas mintis. Jokio rišlumo, jokio mazgo pabaigoj. Tavo dvelksmas šalia. Saujelė raminančių, gal sustos širdis? Jei neišgersiu, sprogs ji. Sprogs tyliai manoj krūtinėj. Lediniu veidu, verdančiu vandeniu akyse. Emocinė koma, o gal paralyžius. Priešais slenka vaizdai, lyg ir. Negaliu pasakyti, ką girdėjau vakar. Negaliu užsimerkus pamatyti vakarykščių veidų. Juoda ir tvanku, užsimerkus tik aš ir Tu.

Dreba, tiksi pulsas kakle. Akis aptraukusi pilkšva migla. Ar žinai..? Tu nežinai. Nežinai, kaip tylūs mano žingsneliai skamba gatvėj. Vieniši, pasimetę bet tvirti. Juk prašiau- pasilik… Juk sakiau- neišeik… Staigus riksmas ir dejonė, šio buto sienoms.

Dabar naktimis miegosiu Tau ant krūtinės. O dienas skaičiuosiu lyg jos būtų paskutinės.

Rodyk draugams