BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archive for Lapkritis 2011

You are browsing the archives of 2011 Lapkritis.

Saulė Nusileido, o Tavęs Vis Nėra.

Žinant mūsų storiją. Žinant Tavo rankas. Žinant mano pomėgį analizuoti.

Kartais jaučiu kaip valgai mane iš vidaus. Tau net nežinant, turbūt. Šviesos greičiu pajudėjus į priekį, garso greičiu atitrauki rankas. Žinai geriau nei aš, turbūt. Pažadėjusi išsiaiškinti Tavo paslaptis, žūtbūt. Įsitvėręs savęs ilgai neišbūsi.

Kodėl geros moterys visada renkasi tuos, kuriuos pasiekti yra bevei neįmanoma? Beveik, sakau, nes jei būčiau žinojusi- būčiau išspjovusi. Nors suprantu pagaliau, kad tai ne AŠ. Jei tik norėtum- turėtum. Daug beprasmių žodžų, kurių Tu niekada neišgirsi, turbūt.

Rodyk draugams

Somebody.

Plaunu indus, juokiuosi pati iš savęs.

O gal ir iš Tavęs. Juokas ir atodūsis palydi Tavo vardą, Tavo veidą. Manau esu priklausoma nuo būtent tokio liūdesio formos. Niekaip negaliu atsibusti iš komos. Tyliai kvėpavai man į plaukus, o aš pūčiau dūmus į Lapkričio šaltą dangų. Stovėdamas šalia Tu jautei… Juk jautei.

Švelniai tragiškos naktys dviese. Ant pirštų suskaičiuočiau, jas primena vėsa. Kodėl stabdai savo rankas? Kodėl stabdai dviejų upių vagas?

Sedėjai kaip pririštas, nesugebėjai pažvelgti mano pusėn. Burbtelėjęs, išsigandai savęs. Matyt matei į ateitį, kas mudu būsim.

Buvom, galėjom būti. Pats juk pasmerkei mus žūti…

Daina, pažodžiui apibūdinanti kaip jaučiuosi.

Rodyk draugams

The Last Time.

Dienos atrodo kaip naktys. O mintys sukasi kaip Žemė, aplink savo ašį.

Pilkos dienos, pilki vakarai. Ar gali pasakyti, kad viskas gerai? Galva sprogs, tuoj tuoj. Aplaižyk devintą kalibrą, nes rodos taip gyvenimas matuojamas. Nejausti šilumos, tik nuovargį. Rožinės piliulės, nepadedančios naktimis. Imunitetas ar tiesiog tirpstančios smegenys? Kodėl leidžiu sau griauti tas sienas ir griūti kartu? Kodėl aš kenčiu, kodėl nemyliu?

Pati sau karys, pati sau ledinė širdis. Pasmaukit kas nors, mano mintis.

Rodyk draugams