BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archive for Liepa 2012

You are browsing the archives of 2012 Liepa.

Šimtas Dvidešimt Du.

Lyja, o aš jaučiuosi tarytum tas lietus man. Man dainuoja, mane kviečia išeiti į lauką ir sušlapti. Nuo pirštų galų iki…

Pažadu, vieną dieną išeisiu. Išeisiu kai verks dangus. Kai verks ašaros svetimo veido. Porceliano odą plaus lietus. Tyliai spengiant tylai. Išeisiu ir negrįšiu niekad. Išeisiu iš proto, išsivesiu Tave kartu. Davęs priežastį atmerkti akis, Tu suklydai. Suklydai pamanęs, kad viskas bus kaip tada. Tada, kai sedėjom po žvaigždėm, smėliui pro pirštus byrant. Tada, kai padėjusi galvą Tau ant peties, meldžiausi. Meldžiausi į ramų jūros horizontą. Meldžiau, kad netektų niekados kelti sparnų. Pilkšvai mėlynam dangui meldžiau, nebekviesti manęs į Pietus.

Tupiu ant elektros laidų, nebe Gulbė. Žvirblis, pilkas ir liūdnas kaip lietingi vasaros rytai. Nuplunksnavo sparnus šiaurinis vėjas. Apsivijo kaklą nakties rankos. Budžiu naktimis.

O dienomis, Tu miegi įsikniaubęs man į krūtinę.

Rodyk draugams

No love, Love.

Nusivylimas, baisiau už pyktį.

Ar intuicija, ar Karma? Ar tai laimė, ar tai vargas? Tas burbulas juk turėjo subliūkšti, kažkada. Iš tiesų, tai net nežinau ką pasakyti, ką parašyti. Vieną vakarą beprotiškai laiminga užmigusi, sekantį vakarą gali nenorėti išlipti iš automobilio ir surūkyti pakelį mėtinių.

Ar galima išmokti mylėti? Ar galima išmokyti mylėti? Ar galėčiau Tave išmokyti mylėti mane, jei pati mylėčiau?

O varge, paleidau virvę. Paslydau ir nejaučiu žemės. Žemės trauka senai pamiršta, o aš vis skraidau. Skraidžiau. Kodėl pirštai patys maigė mygtukus, kodėl akys krypo ten- kur nedera. Tu pamiršai? Geidžiamasis, pamiršai? O gal tiesiog Tau netekę matyti. Gudrios lapės, gulbių kostiumuose. Juodos, baltos ir margos. Visos jos atrodo naiviai. Bet juk tiesa išlenda iš maišo.

Ir aš prisiminsiu, tą laikotarpį. Nuo pradžios iki šiandien. Kai nebuvo nieko, tik jaukus širdies ramumas. Kai nebuvo nieko, tik mano kvailas naivumas. Bet tam nebėra vietos. Pamačiau skeletus Tavo spintoj. Metas Gulbėms skristi, o mažyčiams, mažyčiams žmogeliukams- pasilikti ant kranto.

Tavo skeletai- per daug švieži.

Rodyk draugams