BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archive for Gegužė 2012

You are browsing the archives of 2012 Gegužė.

Paukšteliai Iš Narvelių.

O gal turėjai būti mano gurkšnis gėlo vandens?

O gal turėjai būti vienas rožinis rytas? O gal tik viena, drėgme kvepianti naktis? Kodėl pajutę laisvę mes krentame dar skaudžiau? Kodėl gulbės taip myli tvirtus kaklus. Kas atsakys?

Juk nesakiau, kad esi nauja pradžia- nors taip ir atrodė tada- girdint Tavo balso tembrą. Kažkur man ant raktikaulių. Nors ir esi tik vėjas vėsus karštą vasaros rytą. Nors ir akių spalva tapo nesvarbi, ji vistiek buvo mėlyna. Kodėl tądien buvai ten, kur buvau aš? Kodėl tądien tokios saldžios buvo Tavo lūpos? Kodėl bučiuoti pasirinkai būtent manąsias? Neromantiškai, tačiau vėsai vis vien nutūpus ant mudviejų pečių, žaidėm žaidimus neatsakingus.

Gyvenimas dėlioja kaip panorėjęs, žingsnius. Mes pavargę maži nevykėliai, planuojam rytojų. Saulė kyla ir leidžiasi, o apie vidurdienį juokiasi. Juokiasi pamačiusi mūsų užsispyrimą būti kvailais, užsispyrusiais ir beviltiškais.

Kiekvienas pirmas kartas, iš tiesų jau buvo. Kiekvienas netikėtumas, iš tiesų tiesiog apdulkėjusios nuojautos nepaliestas. Kartais likimas, o kartais sėkmė, sumąsto pastatyti du nepažįstamuosius vienas prieš kitą. Tik tam, kad pajustum tą netikėtumo galią.

Rodyk draugams

Tik Spėk.

“…Nes kiek beturėsi, kiek begalėsi, kiek bematysi, kiek benorėsi, kiek bekalbėsi -
Viską su visais per pusę dalintis turėsi…”

Lietaus nuplautom gatvėm, skubėjom. Sakiau lėčiau, o Tu tik spaudei mano ranką savo delne. Kas Tu? Kas aš? Ir ką sako mums naktinis Vilnius? Kodėl gaivus oras taip jaudina? Kodėl sustoji manęs pabučiuoti? Tuščios aikštės ir mirksintys šviesoforai.

Kas Tu? Kas aš? Kodėl Tavo pečiai apglėbti mano pirštų? Užgęsta šviesa, bet rytas pro langą skverbiasi. Nuo minios triukšmų pabėgę, išsiliejam į kambario sienų tylą.

Žinau kas Tu. Tu dar vienas kvapas. Kvapas vyriškos kolekcijos. Persekios jis mane visą likusį gyvenimą. Primins tą rytą, kai eidama namo, užuodžiau Tave savo plaukuose.

Kas aš?..

Rodyk draugams