BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archive for Birželis 2015

You are browsing the archives of 2015 Birželis.

Hide Your Lies.

Sienos turi ausis, o lubos turi akis. Aš žiūriu į jas, o jos atgal į mane.

Net kai nesiliečiu prie Tavęs, jaučiu tą elektrą, kuri teka tarp mūsų. Galime užsimerkti, nusigręžti, niekada nesugrįžti. Bet to kas buvo, nepakeisi. Nepamirši, nes nepamiršiu aš. Neleisiu Tau ramiai gyventi, neleisiu negalvoti.

Tą naktį, kai matei mano sužverėjusias akis, pasikeitė viskas. Iki tol buvusios atskirai ir pavieniui, mintys susipynė. Gali bėgti, kiek tik geidžia protas. Bėgsi ratu, o širdis nuves Tave atgal į miško pradžią.

Ar aš be Tavęs negaliu?

***

Krenta knygos, natos, užrašai. Ar viskas į ką Tave įdėjau, dabar dega mėlyna liepsna? Smilksta prisiminimai Birželio vėjyje.

Rodyk draugams

Paskambink Man.

Bet prieš tai, išplėšk man iš krūtinės. Ji per daug spurda, per dažnai dreba ir tiesiog mane kankina.

Praeitam gyvenime matyt buvau drugelis. Kol Tavęs nepamatysiu, matyt protas nesuvoks to, ką suvokia širdis. Visa tai tikra, visa tai realu. Ugnis traukia, norisi skristi tiesiai į ją.  Žaidi su degtukais, o po to niršti nesugebėdamas jos užgesinti.

Kareivio batai nepadės, ugnis apėmusi per didelį plotą.

Rodyk draugams

Plieninės Širdys.

Gyvenu akimirkomis.

Tu atbėgai, aklas kaip kačiukas. Link tos, kuri šaukė Tavo vardą. Ar tai rojus, ar skrydis į ugnį?

Gyvenu akimirkomis. Pasiemei tai kas mano, o man palikai tik pilką megztinį su savo kvapu. Užmerkusi akis, jaučiu vėją, vėsinantį karštas ašaras. Mintimis atsiduriu mūsų pamėgtoj tamsoj, šalia vandens. Sukasi planetos aplink mus, o mes lyg sustingę laike. Nesinori girdėti kaip tiksi laikrodžio rodyklės. Nesinori tikėti, kad dienos be Tavęs, taip greitai bėga…

Juk žinai, kad kasnakt lengvai bučiuoju Tavo sunkius vokus.

Jei vien noro užtektų, nebūtų sudaužytų širdžių.

Rodyk draugams